foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu

.

Grafik pływalni

Biuletyn
Informacji
Publicznej

.

Kluby i stowarzyszenia
sportowe

Od 1995 roku organizowane są rozgrywki halowej piłki nożnej. Turniej od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród zawodników jak i kibiców.

Dotychczas mecze odbywały się na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej NR 1. Od listopada 2002 roku rozgrywki toczyły się na nowej hali sportowej przy Miejskim Gimnazjum w Chodzieży.

Zespoły biorące udział w tegorocznych rozgrywkach rozegrały pomiędzy sobą mecze, w wyniku których został ustalony podział na ligi - I i II. Podział ten będzie obowiązywał w rozgrywkach w sezonie 2003 – 2004 i we wszystkie następne lata.

Zasady turnieju

W turnieju mogą brać udział drużyny reprezentujące grupy koleżeńskie, osiedla mieszkaniowe, zakłady pracy, szkoły oraz inne grupy amatorskie. Na wniosek zainteresowanych zespołów organizator przychylnie ustosunkował się do wniosku o możliwość gry w każdym zespole jednego zawodnika czynnie biorącego udział w rozgrywkach ligowych piłki nożnej.

Czas gry 2 x 15 minut (przerwa 1 minuta)
W ligach drużyny grają systemem każdy z każdym mecz i rewanż.

Zespół, który zajmie I miejsce w II lidze awansuje do I ligi, zespół który zajmuje ostatnie miejscew I lidze spada do II ligi, zespół który zajmuje przedostatnie miejsce w I lidze rozgrywa mecze barażowe z drugim zespołem II ligi. Zwycięzca wchodzi do I ligi.

Prowadzone są dodatkowe klasyfikacje na: najlepszego zawodnika sezonu, króla strzelców, najlepszego bramkarza.
Mecze rozgrywane są we wszystkie niedziele w godzinach od 8.00 do 13.00.

.

VANITYSTYLE

WOPR w Chodzieży