Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej 2014
  
W niedzielę 16 marca w hali Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży zorganizował Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży. Do turnieju zgłosiło się 18 zespołów jednak w dniu turnieju jeden z zespołów nie przystąpił do rywalizacji i oddał swoje mecze walkowerem.
Galeria zdjęć ...

Zespoły w pierwszej fazie turnieju rywalizowały w 4 grupach, z  każdej z grup zwycięski zespół awansował do półfinałów.
Grupa A : Brukarze Zacharzyn, Przyjaciele, Turbo Kozaki, Zjednoczeni FC, Pianka zwycięstwo w grupie odnieśli  Turbo Kozaki.
Grupa B : Canarinhos, Dura Team, Wojaki, Ekonomiści, Kosa Zacharzyn zwycięstwo w grupie odnieśli  Dura Team.
Grupa C : Chonabibe, Arizona, Gimnajum II B(walkower) , Pas zwyciężył  w grupie zespół Pas.
Grupa D : Bad Boys, Bezimienni, Wymiatacze , Automyjnia zwyciężył  w grupie zespół  Bad Boys.

W pierwszym półfinale spotkały się zespoły  Turbo Kozaki -  Bad Boys wynikem 2:0 zwciężyli Turbo Kozaki.
Drugi pólfinał   Pas - Bad Boys wynik meczu 5:1
W meczu o trzecie miejsce zespół  Bad Boys pokonał   Dura Team 3:2
W finale zaciętą walkę o zwyciętwo stoczyły zespoły Pas i Turbo Kozaki mecz zakończył się wynikiem 1: 2 i zespół  Turbo Kozaki został zwycięzcą całego turnieju.

Trzy najlepsze zespoły turnieju zostały uhonorowane pucharami Burmistrza Miasta.
Wyróżniono też wyróżniających zawodników turnieju.
Król strzelców – Maciej Dąbrowski z zespołu  Bad Boys.
Najlepszy zawodnik – Maciej Rutkowski z zespołu Turbo Kozaki.
Najlepszy bramkarz- Jarosław Michalski z zespołu Pas.
Nagrody i puchary zwycięzcom wręczał Przewodnicząca Rady Miejskiej Mirosława Kutnik.

Warto zaznaczyć,że w zespole Ekonomiści zagrały 4 dziewczyny uczennice I klasy ekonomicznej ZSP w Chdzieży. Również w zespole Pas we wszystkich meczach wystąpiła przedstawicielka płci pięknej.  Zuzanna Holka, Marta Gargasz z zespołu Ekonomiści oraz Maja Mielitz z zsepołu Pas zdobyły w turnieju po jednej bramce.

 Wyniki meczów

GRUPA  -  A

Brukarze Zacharzyn – Przyjaciele  2 : 0        Turbo Kozaki – Zjednoczeni FC  3 : 0
Przyjaciele – Pianka  0 : 1            Brukarze Zchacharzyn – Zjednoczeni FC  8 : 0
Turbo Kozaki -  Pianka  3 : 1            Przyjaciele -  Zjednoczeni FC  3 : 2
Turbo Kozaki - Brukarze Zchacharzyn 2 : 0    Pianka -  Zjednoczeni FC   1 : 1
Przyjaciele -  Turbo Kozaki   5 : 1        Brukarze Zchacharzyn - Pianka  3 : 1    

                     
GRUPA  -  B

Canarinhos – Dura Team  1 : 1            Wojaki – Ekonomiści  7 : 0
Dura Team – Kosa Zacharzyn  2 : 0        Canarinhos -  Ekonomiści  8 : 0
Wojaki -  Kosa Zacharzyn  1 : 1            Dura Team -  Ekonomiści  12 : 0
Wojaki – Canarinhos  0 : 0            Kosa Zacharzyn - Ekonomiści  3 : 2
Dura Team – Wojaki  0 : 0            Canarinhos - Kosa Zacharzyn  4 : 0


GRUPA  -  C

Chonabibe – Arizona  0 : 2            Gimnazjum II b – Pas  0 : 3 walkower
Chonabibe -  Gimnazjum II b  3 : 0 walkower    Arizona : Pas  2 : 2
Chonabibe – Pas  0 : 4                Arizona - Gimnazjum II b  3 : 0 walkower                    

GRUPA  -  D

Badboys – Bezimienni  2 : 1            Wymiatacze – Automyjnia  0 : 0
Badboys -  Wymiatacze 1 : 1            Bezimienni - Automyjnia  1 : 0
Badboys - Automyjnia  3 : 0            Bezimienni     - Wymiatacze 2 : 4


I półfinał

Turbo Kozaki  -  Dura Team  2 : 0

II półfinał

Pas   -  Badboys  5 : 1

mecz  o III miejsce

FINAŁ

Pas – Turbo Kozaki   1 - 2