Halowa Piłka Nożna 2009/2010

Od 6 grudnia 2009 r. trwają rozgrywki Halowej Piłki Nożnej

Regulamin Halowej Piłki Nożnej
* * *
Lista strzelcówTabela rozgrywek
Wyniki Rozgrywek Halowej Piłki Nożnej 2009/2010  
* * *
Drużyny biorące udział w rozgrywkach Halowej Piłki Nożnej
Sezon 2009 / 2010


1.  Święci z Belwederu

2.  Haribo

  

3.  Inter-car Bzyk
4.  FC Bronx

  

5.  Bad Boys
6.  Canarinios
7.  Nowalijka Maximus

  

8.  Santos
9.  SA i SA

  

10. Miel Pol - Auto GTW
11. Przyjaciele

zdjęcia: Mieczysław Hołubowski - Chodzieżanin


Terminarz Rozgrywek Halowej Piłki Nożnej

6 grudnia 2009

10.00  Święci z Belwederu - Haribo
10.25  Inter-car BZYK  - FC Bronx
10.50  Bad Boys   - Canarinios
11.15  Nowalijka Maximus  - Santos
11.40  SA i SA   - Mielpol – Auto GTW
12.05  Przyjaciele  - Santos
12.30  Sa i SA   - Nowalijka Maximus

13 grudnia 2009

10.00  Santos   - SA i SA
10.25  Nowalijka Maximus - Canarinios
10.50  Święci z Belwederu - Bad Boys
11.15  Canarinios  - Inter-car BZYK
11.40  Bad Boys  - Przyjaciele
12.05  Święci z Belwederu - Mielpol – Auto GTW
12.30  Haribo   - FC Bronx

20 grudnia 2009

10.00  Bad Boys  - Mielpol – Auto GTW
10.25  Santos   - Haribo
10.50  Inter-car BZYK  - Bad Boys
11.15  Święci z Belwederu - FC Bronx
11.40  Canarinios  - Haribo 
12.05  Nowalijka Maximus - Przyjaciele
12.30  SA i SA   - Canarinios

Uwzględniając prośby  drużyn biorących udział turnieju , przesuwamy terminy rozgrywek -  w dniu 3 stycznia 2010 rozgrywek nie będzie.

10 stycznia 2010

10.00  Miel Pol Auto GTW - Przyjaciele
10.25  Inter-car BZYK  - Santos
10.50  Miel Pol Auto GTW - Haribo
11.15  Przyjaciele  - Inter-car BZYK
11.40  Święci z Belwederu - Canarinios 
12.05  FC Bronx  - Sa i SA
12.30  Bad Boys  - Nowalijka Maximus

17 stycznia 2010

10.00  Haribo   - SA i SA   
10.25  FC Bronx   - Bad Boys
10.50  Haribo   - Nowalijka Maximus
11.15  SA i SA   - Przyjaciele
11.40  Inter-car BZYK   - Mielpol – Auto GTW
12.05  Święci z Belwederu - Santos
12.30  Canarinios  - Przyjaciele

24 stycznia 2010

10.00  Haribo   - Bad Boys
10.25  Święci z Belwederu - Nowalijka Maximus
10.50  Inter-car BZYK  - SA i SA
11.15  FC Bronx   - Nowalijka Maximus
11.40  Święci z Belwederu - Przyjaciele
12.05  Canarinios  - Santos
12.30  FC Bronx  - Mielpol – Auto GTW

7  lutego 2010

10.00  Santos   - Mielpol Auto GTW
10.25  Święci z Belwederu - SA i SA 
10.50  Nowalijka Maximus - Mielpol – Auto GTW
11.15  Bad Boys  - Santos
11.40  FC Bronx  - Canarinios
12.05  Haribo   - Inter-car BZYK
12.30  FC Bronx  - Przyjaciele

14  lutego 2010

10.00  Święci z Belwederu - Inter-car BZYK
10.25  Haribo   - Przyjaciele 
10.50  Canarinios  - Mielpol – Auto GTW
11.15  Inter-car BZYK   - Nowalijka Maximus
11.40  Bad Boys  - SA i SA
12.05  FC Bronx  - Santos

12.30  I  drużyna z tabeli z IV drużyną z tabeli
12.55  II drużyna z tabeli z III drużyną z tabeli
13.00  mecz o III miejsce
13.25  mecz o I  miejsce
14.00  Zakończenie turnieju i wręczenie nagród