_____________________________________________________________
Ogłoszenia i aktualności
Puchar 4 Jezior - Chodzież Drukuj

W sobotę 22 lipca br. w Chodzieży w Jeziorze Miejskim odbył się maraton pływacki - dystans 3000 m  zaliczany do  Grand Prix Wielkopolski na wodach otwartych - V etap,  Mistrzostw Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym oraz Pucharu 4 Jezior - II etap.

W tym wyścigu  udział wzięły 23 kobiety i 46 mężczyzn - reprezentując kluby pływackie z całej polski oraz osoby niezrzeszone.

Dystans 1500  zaliczany  do Pucharu 4 Jezior - wystartowało 9 pań i 18 mężczyzn.

W tym wyścigu pięknie zaprezentowali się zawodniczki i zawodnicy z Chodzieży . gdzie w klasyfikacji kobiet OPEN  I miejsce zajęła Kinga Małachowska,  a II Maja Czarnolewska - reprezentujące UKS Delfinek. Wśród mężczyzn II miejsce zajął Piotrek Piłka   reprezentujący Chodzieską Przygodę , IV miejsce zajął Dariusz Mieloch w pierwszej dziesiątce, zajmując  VIII miejsce uplasował się  Krzysztof Raniewicz - wszystkim gratulujemy.

Wyścig wyruszał ze stanicy WOPR . Zawodnicy płynący na 1500 m pokonywali 1 raz trasę czworoboku wytyczoną i oznaczoną bojami natomiast zawodnicy biorący udział w wyścigu na 3000 m musieli ten  dystans pokonać dwukrotnie.