SKANDIA Maraton LANG TEAM 2011 Drukuj

SKANDIA Maraton LANG Team 2011
wyniki, lista starowa, trasa

W zawodach wzięło udział 640 kolarzy. Jak zwykle w Chodzieży świeciło słońce, dopisywały humory i świetna zabawa. W tym roku wystartowała rekordowa liczba członków ChTN-  31 kolarzy wystartowało na dystansach: Mini - 37 km, Medio - 54 km oraz Grand Fondo - 84 km.

Na dystansie Mini najlepiej spisał się Roman Kołodziejczyk, który wygrał swoją kategorię z czasem 1:27:07.Na dystansie Medio rewelacyjnie pojechał Bartek Kołodziejczyk zajmując pierwsze miejsce M1. Na najdłuższym dystansie Grand Fondo wystartował Maciej Pawiński i Łukasz Sędłak. Zajęli oni bardzo dobre miejsca: Maciej Pawiński zajął 4 miejsce M4 (open 20) - 4:03:56 a Łukasz Sędłak był 5 M3 (open 31) z czasem 4:29:09.

Tradycyjnie na mecie wszyscy zawodnicy kończący wyścig otrzymywali pamiątkową plakietkę porcelanowo z logiem zawodów.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »