Lista wydarzeń Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
III Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Ziemii Chodzieskiej w Pływaniu w kategorii Masters Drukuj

III OTWARTE INTEGRACYJNE
MISTRZOSTWA ZIEMI CHODZIESKIEJ W PŁYWANIU
W KATEGORII MASTERS

22-01-2011

Wyniki zawodów (PDF)  Galeria zdjęć


 
Mistrzostwa Chodzieży w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Drukuj

MISTRZOSTWA CHODZIEŻY W PŁYWANIU DZIECI I MŁODZIEŻY
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH
Z OKAZJI ROCZNICY WYZWOLENIA MIASTA

Wyniki zawodów (PDF) Galeria zdjęć


 
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Drukuj

Czytaj całośćTerminarz Rozgrywek - Regulamin   
Zgłoszenie drużyn 
Wyniki  -  Lista strzelców

Zobacz galerię zdjęć...

Czytaj całość
 
Rajd Rowerowy 02-10-2010 Drukuj

Czytaj całośćW dniu 2 października br. odbył się kolejny rajd rowerowy. Tradycyjnie organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe.

Rowerzystom dobrej drogi i przyjemnych wrażeń życzyli Burmistrz Chodzieży Jacek Gursz oraz Dyrektor MOSiR Janusz Smaruj.

Malowniczymi trasami prowadzącymi drogami leśnymi w stronę Podanina prowadził grupę Pan Piotr Ziebarth. Po półtoragodzinnej jeździe przyjechaliśmy do ostoi Darz Bór  tu na rowerzystów czekał poczęstunek -  ognisko z upieczonymi kiełbaskami, napoje, ciasto.

Czytaj całość
 
Turniej siatkówki plażowej Drukuj

Czytaj całośćW dniu 18 września 2010 , na boiskach przy pływalni Delfin rozegrano Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o puchary Burmistrza Miasta Chodzieży oraz Prezesa Chodzieskiego Klubu Gospodarczego.

O godzinie 9.00 turniej otworzył Burmistrz Miasta Pan Jacek Gursz. Rozpoczęto  mecze na zasadzie każdy z każdym. Po dwa sety do 15 punktów, trzeci set do 11 punktów.

Czytaj całość
 
Puchar Pięciu Jezior 2010 Drukuj

Czytaj całość W sobotę 4 września na jeziorze Karczewnik miała się odbyć ostatnia edycja Pucharu 5 Jezior.

Niestety z uwagi na zbyt niską temperaturę wody sędzia główny zawodów Tomasz Sędłak i dyrektor MOSiR-u Janusz Smaruj zgodnie z regulaminem podjęli decyzję o odwołaniu zawodów.

Na plaży przy jeziorze nastąpiło zakończenie i podsumowanie całego cyklu biorąc pod uwagę starty w czterech dotychczas rozegranych wyścigach.

klasyfikacja ogólna 

W śród kobiet pierwsza trójka wyglądała następująco:

I miejsce - Magdalena Czech
II miejsce - Monika Smaruj
III miejsce - Karolina Kuzalińska

Panowie:

I miejsce - Mateusz Mosiężny
II miejsce - Ryszrd Krzyżan
III miejsce - Jan Urbaniak

Wyróżniono też najlepszą Chodzieżankę zawodów którą została Monika Smaruj oraz najlepszego chodzieżanina którym został Bartosz Smaruj.
 

Czytaj całość
 
Rajd rowerowy 28 sierpnia 2010r Drukuj

Czytaj całośćW sobotę, 28 sierpnia 2010 r. odbył się kolejny rajd rowerowy oraz I marsz a kijkami Nordic Walking zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży przy współudziale Chodzieskiego Towarzystwa Rowerowego. Start tradycyjnie odbył się przed pływalnią Delfin. Do udziału w rajdzie zgłosiło się 69 kolarzy oraz blisko 20 osób z kijkami. Wszystkich uczestników powitał Burmistrza Miasta Chodzieży Jacek Gursz oraz Dyrektor MOSiR-u Janusz Smaruj.

Czytaj całość
 
Rajd Rowerowy 18 lipca 2010 Drukuj

Czytaj całośćO godzinie 14.10 uczestnicy rajdu  wyruszyli z przed Pływalni Delfin  . 19 km trasa przebiegała terenami leśnymi i łąkami. Przed godziną 16 wszyscy dojechali do celu wyprawy- Strzelnicy Hubetrus w Chodzieży. Tu czekały napoje i poczęstunek. Po krótkim odpoczynku przystąpiono do rozwiązania Quizu sprawdzającego wiedzę o naszym mieście ,a przygotowanego przez Wice -  burmistrza Chodzieży Piotra Witkowskiego. Tę konkurencję - po dogrywce wygrała Monika Smaruj.

Czytaj całość
 
Wygraj z Visa! Młodzieżowe turnieje piłkarskie organizowane na 500 Orlikach w całej Polsce. Drukuj

Czytaj całośćTurniej chłopców urodzonych w roku 1997 i młodszych – rozegrany został w Chodzieży na BOISKU ORLIK 2012 w dniu 23 czerwca 2010.

W turnieju udział wzięły cztery "dzikie drużyny"

 

   1. FC PAŹDZIOCH
   2. POLONIŚCI
   3. LECH CHODZIEŻ
   4. TIBIMONIOKI

Zespoły rywalizowały ze sobą systemem ” każdy z każdym”
Zwyciężyli „POLONIŚCI”
w składzie : Adler Mikołaj, Dąbek Dariusz, Chmielnik Daniel, Giersz Mateusz.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Chodzieży w Kolarstwie Górskim Drukuj

Czytaj całośćW niedzielę 20 czerwca 2010r w Parku 3 Maja odbyły się Mistrzostwa Chodzieży w Kolarstwie Górskim. Była to zarazem 5 runda  Wielkopolskiej  Ligi Masters "Thule Cup 2010"

Do Chodzieży przyjechali zawodnicy z różnych stron Polski, między innym z Poznania, Warszawy, Strzelc Krajeńskich, Piły, Złotowa, Koła, Lipki, Gryfina i oczywiście z Chodzieży. Na trudnej i wymagającej trasie wytyczonej w pobliżu Jeziora Strzeleckiego stanęło 128 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych. Zależnie od kategorii wiekowej zawodnicy mieli do pokonania kilka rund o długości 3400m każda.

Najsilniejszą obsadę miały wyścigi w kategorii Masters i Elita. W Masterach zwyciężył Rafał Chmiel ze Strzelc Krajeńskich w Elicie Radosław Tecław z Bydgoszczy.

Czytaj całość
 
Sztafetowe Biegi Uliczne Drukuj

Czytaj całośćW czwartek 17 czerwca o godzinie 18:30 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Gminy zorganizowało Sztafetowe Biegi Uliczne.

W zawodach  mogła brać udział młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz grupy nieformalne (zakłady pracy, grupy koleżeńskie itp.)

Do biegów zgłosiły się 22 zespoły  które, rywalizowały na trasie prowadzącej ulicami Wyszyńskiego, Malepszego, Paderewskiego oraz Czechowskiego.

Czytaj całość
 
Zawody LZS Drukuj

Ogólnopolskie Zawody Młodzieży LZS w pływaniu
O Puchar H.G. - Składy Budowlane
Chodzież 29 Maja 2010r.

Wyniki zawodów 


 
Turniej Piłki Siatkowej 2010 Drukuj

Do udziału w tegorocznym turnieju zgłosiło się 5 drużyn JENOX, MIRTECH Czarnków, Zespół z Chodzieży, Budzyń, SZAMOCIN.

Tabela - Wynik zawodów  Czytaj całość

Ustalono Reguły gry tylko na potrzeby tego turnieju – każda drużyna rozegrała mecz i rewanż po 3 sety i do 25 punktów. Za każdy wygrany set drużyna trzymuje po 1 punkcie.

Turniej rozgrywany był  na hali sportowej przy Miejskim gimnazjum w Chodzieży. Przez dwie soboty i niedziele tj. 20 i 21 marca  oraz 22 i 23 maja 2010.

Czytaj całość
 
Wizyta Młodzieży z Nottuln 13-17 maja 2010 Drukuj

Czytaj całośćKolejny raz gościliśmy  uczniów Gimnazjum z Nottuln , wraz z dyrektorem Panem Helmutem Nottelmannem. Głównym celem wizyty jest udział w Biegu Grzymalitów do którego zgłosili się prawie wszyscy nasi goście.

Przybyłych powitał Wice Burmistrz Chodzieży Pan Piotr Witkowski, przewodniczący do spraw współpracy Pan Jan Margowski, oraz Dyrektor MOSiR - Janusz Smaruj.

Czytaj całość
 
SKANDIA Maraton LANG Team 2010 Drukuj

  
Chodzież | SKANDIA Maraton LANG Team 2010
25.04.2010
Zobacz galerię zdjęć ...


 
Zawody LZS w Pływaniu Drukuj

OTWARTE  WIELKOPOLSKIE  ZAWODY  MŁODZIEŻY  LZS  W  PŁYWANIU
19 marca (piątek) 2010 r.

Komunikat - wyniki zawodów  


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 64 z 79