Lista wydarzeń Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Tymbark CUP - 24.04.2012 Drukuj

Czytaj całośćOgólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” to oficjalne Mistrzostwa w kategorii U-10 dla chłopców i dziewcząt. Sponsorem rozgrywek już od sześciu lat jest firma Tymbark, a organizatorem Polski Związek Piłki Nożnej. Patronat honorowy nad turniejem corocznie obejmują:

UEFA Grassroots, FIFA Grassroots, Respect Your Health, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Turniej wspiera ideę Respect . W ubiegłorocznej edycji Turnieju wzięło udział ponad 85 000 zawodników z całej Polski.

Czytaj całość
 
VIII RAJD RODZINNY NA GONTYNIEC Drukuj

Czytaj całośćW bardzo dobrych humorach i w pięknej słonecznej pogodzie 1 maja odbył się VIII Rajd Rodzinny na Gontyniec, który z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Licznie zgromadzeni „piechurzy” wyruszyli wyznaczoną trasą na górę Gontyniec, gdzie na dzieci czekała niespodzianka w postaci schowanych słodyczy.

Czytaj całość
 
29 Międzynarodowy Bieg Grzymalitów Drukuj

 
19 maja 2012 r. w sobotę odbył się 29. Przełajowy Bieg Grzymalitów.

Trasa liczyła 5 kilometrów wokół Jeziora Miejskiego.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć ...

     

Założeniami i celem  biegu jest zdrowa rywalizacja sportowa pomiędzy uczestniczącymi w nim zawodnikami, z naciskiem na najmłodszych uczestników.

Czytaj całość
 
WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA 2012 Drukuj

W dniu 16.04.2012 r. w Chodzieży na kompleksie boisk Orlik 2012 zorganizowano kolejną edycję turnieju piłkarskiego Orlik -Cup. Turniej przeznaczony jest dla  szkól  podstawowych.

Do kolejnego etapu rozgrywek awansowały dwa pierwsze zespoły turnieju eliminacyjnego.

Uczestnicy oraz klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży       9 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży       6 pkt
3. 3.Szkoła Podstawowa w Wyszynach         1 pkt
4. Szkoła Podstawowa w Oleśnica                 1 pkt

I rundę eliminacyjną Wielkopolskiego Turnieju Orlik Cup grano systemem każdy z każdym 2x 10 minut.

Czytaj całość
 
8 stycznia graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Drukuj

Czytaj całośćAkcja „100 basenów płynie z pompą” przyciągnęła na pływalnię chętnych , którzy na 2 torach (5-6) stworzyli dwie sztafety,  po 10 km.

Każdy   zawodnik płynął dowolną ilość metrów. Dla uczestników sztafet wstęp na basen bezpłatny - warunkiem był datek do puszki na Wielką Orkiestrę.

Czytaj całość
 
Biegi uliczne Drukuj

Czytaj całośćW  czwartek, 29 września 2011 r. odbyły się po raz drugi po wieloletniej przerwie Sztafetowe Biegi Uliczne.

Organizatorami biegów byli, Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  oraz  Urząd Miasta Chodzieży. Na starcie stanęły reprezentacje szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz grup koleżeńskich. Najliczniej reprezentowane były szkoły podstawowe w liczbie 7 ekip dziewcząt i chłopców. Wystartowały ekipy Margonina (2 drużyny), Stróżewa, Strzelec, Oleśnicy, Budzynia oraz SP 3 Chodzież.

Czytaj całość
 
Rajd pełen słońca! Drukuj

Czytaj całośćW niedzielę 25 września odbył się kolejny rajd zorganizowany przez Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Miejskim Ośrodkiem Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Do udziału w rajdzie przy pięknej słonecznej pogodzie zgłosiło się 150 uczestników. Rajd był organizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu - Dzień bez samochodu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali specjalnie na tę okazję przygotowane koszulki. Na starcie wszystkich powitał Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz, który jednak z powodu kontuzji nie wystartował. Parę ciepłych słów do uczestników przekazali także organizatorzy: Janusz Smaruj - dyrektor MOSIR, Romana Otto - Kierownik MORPA oraz Dorota Pawińska - Prezes CHTR.

Czytaj całość
 
Sportowe zakończenie wakacji Drukuj

28.08.2011. Imprezę wspólnie z Chodzieskim Towarzystwem Rowerowym zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

     

To było huczne  zakończenie wakacji. W zawodach Pływackich "Wpław przez Jezioro Karczewnik" udział wzięło 33 zawodników i zawodniczek. Przy zmiennej pogodzie słońca, chmur oraz silnie wiejącym  wietrze  zawodnicy pokonali trasę zawodów liczącą 1.7 km. Tradycyjnie sędzią zawodów był niezawodny Tomek Sędłak, o bezpieczeństwo na wodzie zadbali członkowie drużyny WPOR działającej nad Jeziorem Karczewnik  w Chodzieży, nad zdrowiem uczestników czuwali  Ratownicy medyczni pod wodzą Stanisława Jarosza.

Czytaj całość
 
Rajd rowerowy! 16 lipca 2011 Drukuj

Po  godz. 14.00  z przed Pływalni „Delfin” wyruszyli rowerzyści na rajd rowerowy, którego organizatorami była MORPA i MOSiR. Grupa 35 rowerzystów jechała malowniczymi trasami okolic Chodzieży.

18 km. trasę ( oczyszczalnia ścieków -  Milcz - Kierzkowice ) pokonano w czasie 90 minut. Celem podróży była strzelnica HUBERTUS , gdzie na uczestników czkała oranżada, kiełbaski  oraz ciasto drożdżowe z jabłkami – PYCHA!. Po krótkim odpoczynku  chętni wzięli udział w przygotowanym quizie oraz konkursie strzelania z KBKS. Konkursy nagradzane były drobnymi upominkami. Wszyscy uczestnicy wrócili razem kończąc rajd pod Pływalnią „Delfin”.

Galeria zdjęć...


 
THULE CUP 2011 Drukuj

12 czerwaca 2011r.w Parku 3 maja nad Jeziorem Strzeleckim
odbyły się zawody kolarskie ,,THULE CUP"

W Parku 3 Maja nad jeziorem Strzeleckim  odbyła się 4 edycja Pucharu Wielkopolski "Thule Cup 2011"  oraz Mistrzostwa Chodzieży w kolarstwie górskim.

W tym samym dniu w kraju odbywało się kilka innych imprez w kolarstwie górskim, jednak do Chodzieży i tak przyjechało 111 zawodników, byli reprezentanci między innymi Piły, Poznania, Gorzowa, Gdyni, Gryfina, Gniezna, Warszawy, Środy Wlkp. i oczywiście reprezentanci Chodzieży.

Dużym zaskoczeniem był udział zawodników z Ukrainy, którzy przyjechali na nasze zawody.

Czytaj całość
 
Wielkopolski Turniej Orlika 2011 Drukuj

26.05.2011r. na boisku „Orlik” w Chodzieży zorganizowano Wielkopolski Turniej Orlika 2011 r. w Piłce Nożnej. Turniej przeprowadzony z ramienia Szkolnego Związku Sportowego przeznaczony dla uczniów Szkół Podstawowych.

Czytaj całość
 
28 Międzynarodowy Bieg Grzymalitów Drukuj


28 Międzynarodowy Bieg Grzymalitów - Chodzież, 21-05-2011

Celem organizatorów biegu jest zdrowa rywalizacja sportowa pomiędzy uczestniczącymi w nim. zawodnikami, z naciskiem na najmłodszych uczestników. Od kilku lat bieg nasz bierze udział w Akcji „POLSKA BIEGA”.

Czytaj całość
 
Rajd rowerowy 30 kwietnia 2011 r. Drukuj

Czytaj całość30 kwietnia 2011 r. wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Chodzieskim Towarzystwem Rowerowym zorganizowaliśmy Rajd Rowerowy. Tradycyjnie start do rajdu nastąpił sprzed pływalni Delfin.

W rajdzie udział wzięło 35 sympatyków tej formy spędzania wolnego czasu. Grupę prowadził Dyrektor MOSiR  Janusz Smaruj, trasa prowadziła przez  Rataje, Mirowo, Pietronki oraz lasami wokół Chodzieży. Zakończenie rajdu miało miejsce w Parku 3 Maja i tam wspólnie z grupą która wróciła z pieszej wycieczki na Gontyniec odbył się festyn sportowo-rekreacyjny.

Czytaj całość
 
SKANDIA Maraton LANG TEAM 2011 Drukuj

SKANDIA Maraton LANG Team 2011
wyniki, lista starowa, trasa

Galeria zdjęć ...

Czytaj całość

Galeria zdjęć ...

W zawodach wzięło udział 640 kolarzy. Jak zwykle w Chodzieży świeciło słońce, dopisywały humory i świetna zabawa. W tym roku wystartowała rekordowa liczba członków ChTN-  31 kolarzy wystartowało na dystansach: Mini - 37 km, Medio - 54 km oraz Grand Fondo - 84 km.

Czytaj całość
 
Halowe rozgrywki Piłki Siatkowej Drukuj

W Turnieju uczestniczyły 4 drużyn: JENOX, MIRTECH TRZCIANKA, ELEKTROTERM, Gimnazjum Miejskie w Chodzieży.

Drużyna Elektroterm w swoim składzie miała jedną dziewczynę – Magdę Kubaczyk. Z kolei zespół reprezentujący Miejskie Gimnazjum w Chodzieży na parkiecie stanął razem ze swym Panem od w.f. Tomaszem Sędłakiem. Swej drużynie kibicował Dyrektor Szkoły Pan J. Frankowski.

Zobacz galerię zdjęć...

Czytaj całość
 
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży LZS w Pływaniu Drukuj

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży LZS w Pływaniu
Chodzież 18.03.2011

RegulaminWyniki zawodów


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 48 z 79