Lista wydarzeń Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Turniej Piłki Siatkowej Drukuj
OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA CHODZIEŻ– 19.11.2017
 
     
 
 
Puchar 4 Jezior - Szamocin Drukuj

W sobotę 5 sierpnia br. w Szamocinie  w Jeziorze Siekiera   odbył się maraton pływacki - dystans 1980 m  zaliczany do Pucharu 4 Jezior – III etap.

     

W tym wyścigu  udział wzięły 17 kobiety i 33 mężczyzn – reprezentując kluby pływackie z całej polski oraz osoby niezrzeszone.

Czytaj całość
 
Puchar 4 Jezior - Chodzież Drukuj

W sobotę 22 lipca br. w Chodzieży w Jeziorze Miejskim odbył się maraton pływacki - dystans 3000 m  zaliczany do  Grand Prix Wielkopolski na wodach otwartych - V etap,  Mistrzostw Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym oraz Pucharu 4 Jezior - II etap.

      

W tym wyścigu  udział wzięły 23 kobiety i 46 mężczyzn - reprezentując kluby pływackie z całej polski oraz osoby niezrzeszone.

Czytaj całość
 
Puchar 4 Jezior - Margonin Drukuj

W sobotę 1 lipca br. w Margoninie  odbył się maraton pływacki - dystans 3000 m  zaliczany do  Grand Prix Wielkopolski na wodach otwartych oraz Puchar 4 Jezior, dystans 1500 tylko do Pucharu 4 Jezior.

      

Czytaj całość
 
Zawody narciarskie Drukuj

W dniu 18-02-2017 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Chodzieży w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Burmistrza Miasta.

 

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, dodatniej temperatury i dużej wilgotności sędziowie podjęli decyzję o przeprowadzeniu zawodów. By nie zawieść przybyłych na imprezę narciarzy, trasa zjazdu została dostosowana do panujących warunków na stoku, tak by każdy mógł zjechać i bezpiecznie przekroczyć linię mety. Rywalizacja odbyła się w dwóch przejazdach z podziałem na cztery grupy wiekowe  dzieci i młodzieży, kategorii Open oraz Snowboard, a nad poprawnością przebiegu zawodów czuwało Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie z użyciem profesjonalnego, elektonicznego systemu pomiarowego.

Galeria zdjęć

     

Uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody oraz puchary za najwyższą lokatę w poszczególnych kategoriach. Każdy zawodnik mógł skorzystać z bezpłatnego, ciepłego posiłku oraz napojów.

Impreza została zorganizowana wspólnie przez Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży oraz Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie.

 
Wakacyjny Rajd Rowerowy Drukuj

Czytaj całość    

W niedzielę 13 lipca 2014r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży oraz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe wspólnie zorganizowali wakacyjny rajd rowerowy. O godzinie 11-tej przy pływalni "Delfin" zebrało się 74 uczestników chętnych spędzić niedzielę na dwóch kółkach. W imieniu organizatorów uczestników przywitał Roman Kołodziejczyk, oraz objaśnił przebieg trasy i program rajdu.

Galeria zdjęć...

Czytaj całość
 
Puchar Pięciu Jezior 2014 Drukuj

 Cykl maratonów pływackich - Puchar Pięciu Jezior 2014

 Sobota 28.06.2014Margonin,
j. Margonińskie
 regulamin   wyniki
   – zawody zaliczane do Grand Prix Wielkopolski
 Sobota 05.07.2014Kamienica
j. Kaliszańskie
 regulamin   wyniki
 Sobota 19.07.2014Szamocin,
j. Siekiera
 regulamin   wyniki
 Niedziela 03.08.2014Chodzież,
j.Miejskie
 regulamin

 wyniki
 3000m
 wyniki
 1500m

   – zawody zaliczane do Grand Prix Wielkopolski
 Sobota 30.08.2014Chodzież,
j. Karczewnik
 regulamin
 wyniki

  

REGULAMIN CYKLU MARATONÓW PŁYWACKICH 
Puchar Pięciu Jezior 2014 

:: :: ::

Klasyfikacja generalna Pucharu 5 Jezior
(format pliku xls - MS EXCEL)

Galeria zdjęć

Jezioro Margonińskie - Margonin   | Jezioro Kaliszańskie - Kamienica
 Jezioro Siekiera - Szamocin
Jezioro Miejskie - Chodzież | Jezioro Karczewnik - Chodzież

 

 
Sztafetowe Biegi Uliczne 2014 Drukuj

Czytaj całość    

W czwartek 5 czerwca 2014 r. odbyły się w Chodzieży Sztafetowe Biegi Uliczne dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na starcie stanęło 35 sztafet reprezentujących szkoły z Chodzieży, Rataj, Stróżewa, Szamocina i Margonina.

Galeria zdjęć...

Czytaj całość
 
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży Drukuj

W sobotę 26 kwietnia 2014r. w ,, Karczmie chodzieskiej" odbył się Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży.

 

Otwarcia turnieju dokonał  Burmistrz Chodzieży Jacek Gursz, punktualnie o godzinie 10:00 zawodnicy przystąpili do rywalizacji.

Organizator przewidział podział zawodników na trzy następujące kategorie wiekowe, do lat 14, 15-18 lat, oraz powyżej lat osiemnastu.

galeria zdjęć... 

Czytaj całość
 
OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR Burmistrza Chodzieży Drukuj

W rozgrywkach turnieju wzięło udział 7 drużyn reprezentujących grupy koleżeńskie oraz zakłady pracy i szkoły. Celem turnieju jest rekreacja i spotkanie przyjaciół oraz integracja środowisk. Turniej zorganizowano na zakończenie sezonu halowego.

Czytaj całość   

Rozgrywki odbywały się w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży. 

 Galeria zdjęć...

Czytaj całość
 
Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej 2014 Drukuj
  
W niedzielę 16 marca w hali Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży zorganizował Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży. Do turnieju zgłosiło się 18 zespołów jednak w dniu turnieju jeden z zespołów nie przystąpił do rywalizacji i oddał swoje mecze walkowerem.

Czytaj całość
 
Zawody pływackie Drukuj
VI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Ziemii Chodzieskiej w Pływaniu w kategorii Masters
WYNIKI - KOMUNIKAT KOŃCOWY
 
 :: :: ::
 
II Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży Drukuj

Czytaj całość   

W sobotę 15 lutego 2014 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował na zakończenie ferii zimowych II Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży. Turniej odbył się w restauracji ,,Karczma Chodzieska" przy stadionie Polonii Chodzież. Do turnieju zgłosiło się 14 uczestników. Zawodnicy rozegrali siedem rund, każda partia miała ograniczony czas gry do 7 minut.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Chodzieży w Pływaniu Drukuj

Mistrzostwa Chodzieży w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych,
Gimnazjalynch i Ponadgimnazjalnych
z okaji Rocznicy Wyzwolenia Miasta Chodzieży.
17.01.2014r.

Wyniki zawodów Czytaj całość

W piątek 17stycznia 2014r. w chodzieskiej pływalni "Delfin" odbyły się Mistrzostwa Chodzieży w pływaniu dzieci i młodzieży z okazji Rocznicy Wyzwolenia Miasta.

    

W zawodach udział wzięło ponad stu uczniów chodzieskich szkół, byli też uczniowie reprezentujący szkoły z Margonina, Szamocina, Piły, Gołańczy oraz Białośliwia.

Czytaj całość
 
Faktor Cup Drukuj

W sobotę 28 września na kortach tenisowych TTZ AS w Chodzieży odbyła się III edycja ogólnopolskiego turnieju dzieci i młodzieży Faktor Cup.

Czytaj całość 

Wspaniała pogoda i frekwencja, świetne wymiany, 85 rozegranych meczy, 7 kategorii wiekowych, 32 puchary, 26 nagród rzeczowych, konkurs na "Najszybszą Rakietę Faktora" i przede wszystkim fantastyczna atmosfera - to wszystko można było oglądać.

Zobacz galerię zdjęć ...

Czytaj całość
 
II Ogólnopolskiego Marszu Seniora Drukuj

W sobotę, 28 września w Chodzieży odbyła się lokalna edycja II Ogólnopolskiego Marszu Seniora.

Czytaj całość

W imprezie wzięło udział kilkadziesiąt osób w wieku 50+. Uczestnicy zebrali się na placu Miejskiego Targowiska przy ul. Zwycięstwa, gdzie pod kierunkiem instruktora nordic walking - Krzysztofa Stasinowskiego - odbyła się rozgrzewka oraz krótki pokaz prawidłowego uprawiania tej popularnej dyscypliny.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 81