Lista wydarzeń Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Turniej Piłki Nożnej Drukuj
 
Czytaj całość
 
Zawody narciarskie Drukuj

W dniu 18-02-2017 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Chodzieży w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Burmistrza Miasta.

 

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, dodatniej temperatury i dużej wilgotności sędziowie podjęli decyzję o przeprowadzeniu zawodów. By nie zawieść przybyłych na imprezę narciarzy, trasa zjazdu została dostosowana do panujących warunków na stoku, tak by każdy mógł zjechać i bezpiecznie przekroczyć linię mety. Rywalizacja odbyła się w dwóch przejazdach z podziałem na cztery grupy wiekowe  dzieci i młodzieży, kategorii Open oraz Snowboard, a nad poprawnością przebiegu zawodów czuwało Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie z użyciem profesjonalnego, elektonicznego systemu pomiarowego.

Galeria zdjęć

     

Uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody oraz puchary za najwyższą lokatę w poszczególnych kategoriach. Każdy zawodnik mógł skorzystać z bezpłatnego, ciepłego posiłku oraz napojów.

Impreza została zorganizowana wspólnie przez Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży oraz Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie.

 
Wakacyjny Rajd Rowerowy Drukuj

Czytaj całość    

W niedzielę 13 lipca 2014r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży oraz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe wspólnie zorganizowali wakacyjny rajd rowerowy. O godzinie 11-tej przy pływalni "Delfin" zebrało się 74 uczestników chętnych spędzić niedzielę na dwóch kółkach. W imieniu organizatorów uczestników przywitał Roman Kołodziejczyk, oraz objaśnił przebieg trasy i program rajdu.

Galeria zdjęć...

Czytaj całość
 
Puchar Pięciu Jezior 2014 Drukuj

 Cykl maratonów pływackich - Puchar Pięciu Jezior 2014

 Sobota 28.06.2014Margonin,
j. Margonińskie
 regulamin   wyniki
   – zawody zaliczane do Grand Prix Wielkopolski
 Sobota 05.07.2014Kamienica
j. Kaliszańskie
 regulamin   wyniki
 Sobota 19.07.2014Szamocin,
j. Siekiera
 regulamin   wyniki
 Niedziela 03.08.2014Chodzież,
j.Miejskie
 regulamin

 wyniki
 3000m
 wyniki
 1500m

   – zawody zaliczane do Grand Prix Wielkopolski
 Sobota 30.08.2014Chodzież,
j. Karczewnik
 regulamin
 wyniki

  

REGULAMIN CYKLU MARATONÓW PŁYWACKICH 
Puchar Pięciu Jezior 2014 

:: :: ::

Klasyfikacja generalna Pucharu 5 Jezior
(format pliku xls - MS EXCEL)

Galeria zdjęć

Jezioro Margonińskie - Margonin   | Jezioro Kaliszańskie - Kamienica
 Jezioro Siekiera - Szamocin
Jezioro Miejskie - Chodzież | Jezioro Karczewnik - Chodzież

 

 
Sztafetowe Biegi Uliczne 2014 Drukuj

Czytaj całość    

W czwartek 5 czerwca 2014 r. odbyły się w Chodzieży Sztafetowe Biegi Uliczne dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na starcie stanęło 35 sztafet reprezentujących szkoły z Chodzieży, Rataj, Stróżewa, Szamocina i Margonina.

Galeria zdjęć...

Czytaj całość
 
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży Drukuj

W sobotę 26 kwietnia 2014r. w ,, Karczmie chodzieskiej" odbył się Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży.

 

Otwarcia turnieju dokonał  Burmistrz Chodzieży Jacek Gursz, punktualnie o godzinie 10:00 zawodnicy przystąpili do rywalizacji.

Organizator przewidział podział zawodników na trzy następujące kategorie wiekowe, do lat 14, 15-18 lat, oraz powyżej lat osiemnastu.

galeria zdjęć... 

Czytaj całość
 
OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR Burmistrza Chodzieży Drukuj

W rozgrywkach turnieju wzięło udział 7 drużyn reprezentujących grupy koleżeńskie oraz zakłady pracy i szkoły. Celem turnieju jest rekreacja i spotkanie przyjaciół oraz integracja środowisk. Turniej zorganizowano na zakończenie sezonu halowego.

Czytaj całość   

Rozgrywki odbywały się w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży. 

 Galeria zdjęć...

Czytaj całość
 
Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej 2014 Drukuj
  
W niedzielę 16 marca w hali Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży zorganizował Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży. Do turnieju zgłosiło się 18 zespołów jednak w dniu turnieju jeden z zespołów nie przystąpił do rywalizacji i oddał swoje mecze walkowerem.

Czytaj całość
 
Zawody pływackie Drukuj
VI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Ziemii Chodzieskiej w Pływaniu w kategorii Masters
WYNIKI - KOMUNIKAT KOŃCOWY
 
 :: :: ::
 
II Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży Drukuj

Czytaj całość   

W sobotę 15 lutego 2014 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował na zakończenie ferii zimowych II Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży. Turniej odbył się w restauracji ,,Karczma Chodzieska" przy stadionie Polonii Chodzież. Do turnieju zgłosiło się 14 uczestników. Zawodnicy rozegrali siedem rund, każda partia miała ograniczony czas gry do 7 minut.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Chodzieży w Pływaniu Drukuj

Mistrzostwa Chodzieży w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych,
Gimnazjalynch i Ponadgimnazjalnych
z okaji Rocznicy Wyzwolenia Miasta Chodzieży.
17.01.2014r.

Wyniki zawodów Czytaj całość

W piątek 17stycznia 2014r. w chodzieskiej pływalni "Delfin" odbyły się Mistrzostwa Chodzieży w pływaniu dzieci i młodzieży z okazji Rocznicy Wyzwolenia Miasta.

    

W zawodach udział wzięło ponad stu uczniów chodzieskich szkół, byli też uczniowie reprezentujący szkoły z Margonina, Szamocina, Piły, Gołańczy oraz Białośliwia.

Czytaj całość
 
Faktor Cup Drukuj

W sobotę 28 września na kortach tenisowych TTZ AS w Chodzieży odbyła się III edycja ogólnopolskiego turnieju dzieci i młodzieży Faktor Cup.

Czytaj całość 

Wspaniała pogoda i frekwencja, świetne wymiany, 85 rozegranych meczy, 7 kategorii wiekowych, 32 puchary, 26 nagród rzeczowych, konkurs na "Najszybszą Rakietę Faktora" i przede wszystkim fantastyczna atmosfera - to wszystko można było oglądać.

Zobacz galerię zdjęć ...

Czytaj całość
 
II Ogólnopolskiego Marszu Seniora Drukuj

W sobotę, 28 września w Chodzieży odbyła się lokalna edycja II Ogólnopolskiego Marszu Seniora.

Czytaj całość

W imprezie wzięło udział kilkadziesiąt osób w wieku 50+. Uczestnicy zebrali się na placu Miejskiego Targowiska przy ul. Zwycięstwa, gdzie pod kierunkiem instruktora nordic walking - Krzysztofa Stasinowskiego - odbyła się rozgrzewka oraz krótki pokaz prawidłowego uprawiania tej popularnej dyscypliny.

Czytaj całość
 
Marsz Seniora Drukuj

W sobotę, 28 września w Chodzieży obędzie się lokalna edycja II Ogólnopolskiego Marszu Seniorów. Zbiórka uczestników jest planowana na godz. 14.30 na Miejskim Targowisku przy ul. Zwycięstwa.

Przed wymarszem odbędzie się krótki instruktaż poprawnego uprawiania nordic walking, przeprowadzony przez profesjonalnego trenera.

  

Chodzieżanie wspólnie przemaszerują promenadą nad Jeziorem Miejskim do terenów MOSiR przy pływalni. Na miejscu odbędzie się piknik ze zwyczajową grochówką, grillem oraz muzyką w wykonaniu kapeli podwórkowej i innymi atrakcjami.

Czytaj całość
 
VOLVO TRIATHLON SERIES Drukuj

 

 VOLVO TRIATHLON SERIES Chodzież 25 sierpnia 2013

Wyniki zawodów ::  Galeria Zdjęć

------------------------------------------------------------

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 79